Arjantin-Şili-Patagonya gezisi-Giriş

Viedma Buzuu

Viedma Buzulu

Arjantin-Şili, daha çok da bu ülkelerin Patagonyası, ne zamandır planladığımız gezilerdendi. Bu programa bir de Iguazu’yu ekleyinince insanın baştan çıkmaması mümkün değildi. Planlaması aşamasında bile gezinin zorlu ama bir o kadar da güzel olacağını tahmin ediyordum. Ama  ne yalan söyleyeyim ki,  şu ana kadar yaptığım tüm geziler içinden sıyrılıp, bir numaraya oturacak kadar memnun olacağımı da öngörmemiştim doğrusu.

Arjantin-Patagonya gezisinin fikrini ilk olarak gezgin arkadaşlarımdan sevgili Çağlar ortaya atıp, ilk çalışmalarını yapsa da, sonunda bizim programa sadık kalarak bir tur firması ile anlaştık. Nar gezi (www.nargezi.com) ve sahiplerinden sevgili Aykut ile uzun yazışmalar sonrasında, bu bölgeye başka firmalarca da yapılan ama içerik olarak onlarınkinden çok farklı bir programla Arjantin-Patagonya ağırlıklı turumuzu gerçekleştirdik. Her şey saatinde ve gününde oldu. Gezi arkadaşlarımız da hep bildik ve kafa dengi olunca, gezinin bir numaraya oturması kaçınılmazdı galiba….

Evet, benim Sanal Gezgin dostlarım! Bir gezi daha bitti. Ne yapmak gerek? Geziyi siz dostlarla paylaşmak gerek. Üstelik bu yazı dizisi yeni bir sayfanın ilki olacak. Yani görücüye çıkıyorum 🙂

Yazının ilerleyen bölümlerinde yediklerimi, içtiklerimi, yerel müziklerini alt başlıklarda bulabileceksiniz..

Haydi bakalım, artık yol almalı..

GEZEKALIN’a HOŞGELDİNİZ..

Dr Ümit Kuru

13.04.2013

Bu slayt gösterisi için JavaScript gerekir.

Yorum bırakın

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: